Podręczniki 2009/2010

KLASA 0

• Wesoła szkoła sześciolatka. WSiP

Religia

• Jezus mnie kocha - pod red. ks. St. Łabendowicza (Wyd. Diecezjalne AVE - Radom) podręcznik + zeszyt ćwiczeń

KLASA 1

Kształcenie zintegrowane

• Razem w szkole - pakiet. (WSiP)

• Read C., Soberon A. - Bugs World 1 (Wyd. Macmillan) wyd. 2009

Religia

• W domu Bożym i rodzinie Jezusa - pod red. ks. St. Łabendowicza (Wyd. Diecezjalne AVE - Radom) podręcznik + zeszyt ćwiczeń

KLASA 2

Kształcenie zintegrowane

• S. Łukasik, H. Petkowicz, J. Hanisz, H. Dobrowolska - Wesoła szkoła - pakiet podstawowy (WSiP) + Lektury klasa 2

Język angielski

• A. Wieczorek - New Bingo 2A, 2B (PWN)

Religia

• Bliscy sercu Jezusa - pod red. ks. St. Łabendowicza (Wyd. Diecezjalne AVE - Radom) podręcznik + zeszyt ćwiczeń

KLASA 3

Kształcenie zintegrowane

• M. Szymańska - Już w szkole. Podręcznik semestr I i II (Nowa Era)
  • M. Szymańska - Już w szkole - ćwiczenia - część 1,2,3,4. (Nowa Era)
  • M. Szymańska - Już w szkole - matematyka - część 1,2,3,4. (Nowa Era)
  • M. Szymańska - Już w szkole - Wycinanka - semestr I i II (Nowa Era)

Język angielski

• A. Wieczorek - New Bingo 3A, 3B (PWN)

Religia

• Jezusowa wspólnota serc - pod red. ks. St. Łabendowicza (Wyd. Diecezjalne AVE - Radom) podręcznik + zeszyt ćwiczeń

KLASA 4

• Dobrowolska: Jutro pójdę w świat kl.4. Podręcznik + zeszyt ćwiczeń (WSiP)

Historia

• Historia i społeczeństwo. Dzień dobry historio! Podręcznik. (wyd. 11 zmienione - Wyd. 2009 ) + zeszyt ćwiczeń (Nowa Era)

Przyroda

• Marko-Worłowska M., Szlajfer F., Stawarz J. - Tajemnice przyrody. Podręcznik + zeszyt ćwiczeń cz. 1 i 2  (Wyd. Nowa Era)
  • Świat wokół nas. Przyroda atlas (Wyd. Nowa Era)

Matematyka

• Chodnicki J., Dąbrowski M., Pfeiffer A. - Matematyka 2001 - podręcznik dla klasy 4 z płytą CD + zbiór zadań  (WSiP)

Język angielski

• Abbs B., Freebairn I. - Sky Starter - podręcznik + zeszyt ćwiczen (Longman) wyd. do 2008 roku (stare)

Religia

• Powołani przez Boga Ojca - pod red. ks. St. Łabendowicza (Wyd. Diecezjalne AVE - Radom) podręcznik + zeszyt ćwiczeń

Informatyka

• W. Jochemczyk, I. Krajewska - Lekcje z komputerem. Podręcznik dla klas 4-6 (WSiP)

• Chrabąszcz J. - Technika 4-6, część komunikacyjna (Wyd. OPERON)
  • Białka U. - Technika 4-6, część techniczna (Wyd. OPERON)

KLASA 5

• Dobrowolska: Jutro pójdę w świat kl.5. Podręcznik + zeszyt ćwiczeń (WSiP)

Historia

• Historia i społeczeństwo kl. 5. Poznaję Cię historio! Podręcznik + zeszyt ćwiczeń (Nowa Era)

Przyroda

• Klimuszko - Przyroda kl. 5 podręcznik + zeszyt ćwiczeń (Żak)

Matematyka

• Dobrowolska, Jucewicz, Karpiński, Zarzycki - Matematyka kl.5 - podręcznik. Nowa wersja + zbiór zadań (GWO)

Język angielski

• Abbs B., Freebairn I. - Sky 1 - podręcznik + zeszyt ćwiczeń (Longman)

Religia

• Umiłowani w Chrystusie Panu – pod red. ks. St. Łabendowicza (Wyd. Diecezjalne AVE - Radom) podręcznik + zeszyt ćwiczeń

KLASA 6

• Dobrowolska: Jutro pójdę w świat kl.6. Podręcznik + zeszyt ćwiczeń (WSiP)

Historia

• Historia i społeczeństwo kl.6. Poznaję Cię historio! Podręcznik + zeszyt ćwiczeń (Nowa Era)

Przyroda

• Klimuszko - Przyroda kl. 6 podręcznik + zeszyt ćwiczeń (Żak)

Matematyka

• Dobrowolska, Jucewicz, Karpiński, Zarzycki - Matematyka kl.6 - podręcznik - wersja z suplementem + zbiór zadań (GWO)

Język angielski

• Abbs B., Freebairn I. - Sky 2 - podręcznik + zeszyt ćwiczeń (Longman)

Religia

• Uświęceni w Duchu Świętym - pod red. ks. St. Łabendowicza (Wyd. Diecezjalne AVE - Radom) podręcznik + zeszyt ćwiczeń