Wizyta Pana Prezydenta PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 maja 2011 08:59

W dniu 22 marca 2011 swoją obecnością zaszczycił naszą szkołę  Prezydent Miasta Radomia Pan Andrzej Kosztowniak.

Wizyta miała charakter roboczy, na szczególne zaproszenie Pana Roberta Grudnia – w związku z inauguracją jego roku jubileuszowego pracy artystycznej i organizatorskiej 1986-2011. Pan Prezydent z zainteresowaniem obejrzał wystawę , jednocześnie słuchając komentarzy  samego Artysty na temat jego 25 letniej działalności na rzecz krzewienia kultury  i sztuki muzycznej.

Do spotkania włączył się także ks. Arkadiusz Bieniek Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Radomskiej Fary, wręczając Prezydentowi Miasta podziękowanie za organizację obchodów 650 lecia parafii Farnej oraz publikacje na temat radomskiej Fary.

Jest nam bardzo miło, że Pan Robert Grudzień wybrał naszą szkołę do realizacji przedsięwzięcia związanego z obchodami Jubileuszu swojej pracy artystycznej.