Konkurs recytatorski PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 maja 2011 08:49

W dniu 09 lutego 2011 roku zorganizowano Szkolny Konkurs Recytatorski  „W krainie poezji”. Jury oceniało dobór repertuaru, dykcję, interpretację oraz ogólny wyraz artystyczny w dwóch kategoriach wiekowych – klasy 0-3 oraz klasy 4-6.

Nagrodzeni w pierwszej kategorii to: I miejsce – Paweł Brach kl. III b, II miejsce – Natalia Jarmułowicz kl. I a, III miejsce – Jagoda Piszczek kl. Ib.

zaś w drugiej kategorii : I miejsce – Patrycja  Krukowska kl. VI b, III miejsce – Natalia Wiśniewska kl.IVb.

Laureaci otrzymali dyplomy, nagrody książkowe i słodkie upominki. Wystąpili także w Małym  Konkursie  Recytatorskim organizowanym przez Resursę, gdzie Natalia Jarmułowicz z klasy I a otrzymała wyróżnienie.  Natalia Wiśniewska otrzymała tytuł laureata Małego Konkursu Recytatorskiego i w dniu 14 kwietnia 2011 wystąpiła w Koncercie Laureatów powyższego konkursu w Amfiteatrze.