Zielona Szkoła PDF Drukuj Email
sobota, 30 października 2010 20:51

W dniach od 24 do 30 kwietnia 42 uczniów z klas 4-6 wyjechało na zieloną szkołę do Jodłówki Tuchowskiej. Podróż upłynęła szybko. Na miejscu czekało nas miłe przyjęcie ze strony wychowawców DWD i piękna słoneczna pogoda. Nikt chyba się nie nudził. Zdobyliśmy szczyt Brzanki i podziwialiśmy wijąca się u jej stóp rzeczkę Brzankę, zwiedziliśmy, Tarnów, Ciążkowice i Kąśną, w Bieczu spotkaliśmy się z katem, a w Tuchowie z ojcem redemptorystą. Długo w naszej pamięci zostaną podchody, konkurs fryzur, karaoke, pokaz talentów oraz dyskoteki. Równie wielką radość sprawiały nam zajęcia sportowe na boisku, w siłowni i sali tenisowej. Nauka też była, ale wyjątkowo nie sprawiała nam trudności. Chętnie zostalibyśmy tam dłużej.

Poprawiony: poniedziałek, 13 grudnia 2010 19:26