Ferie zimowe PDF Drukuj Email
sobota, 30 października 2010 20:47

W dniach od 8 do 15 lutego w ramach zimowego wypoczynku zostało zorganizowane w naszej szkole półzimowisko. Dzieci obejrzały wystawy w Muzeum Jacka Malczewskiego - Przyroda Ziemi Radomskiej i Zabytkowe zabawki, w Resursie wystawę fotograficzną Bramy codzienności i reportaż z wyprawy w Andy. Dużą radość sprawiło im też wyjście do kina na film Alvin i wiewiórki 2 oraz udział w kuligu i pieczenie kiełbasek. Spotkanie z p. Karoliną Falkiewicz w Centrum Kultury Łaźnia zaowocowało licznymi asamblażami. Oprócz talentów plastycznych niektórzy odkryli u siebie także uzdolnienia muzyczne i zaprezentowali się w konkursie karaoke w Resursie. Uczestnicy półzimowiska mieli także do dyspozycji salę gimnastyczną oraz pracownię komputerową. Wszyscy zgodnie stwierdzili, ferie w szkole mogą być bardzo przyjemne.

Poprawiony: środa, 03 listopada 2010 15:30