Konkurs świąteczny PDF Drukuj Email
sobota, 30 października 2010 20:43

8 grudnia nastąpiło  rozstrzygniecie konkursu na najpiękniejszą kartkę o tematyce związanej ze świętami Bożego Narodzenia. Głównym zadaniem, przed którym stanęły dzieci było wydobycie z szumu informacyjnego, jaki powstał w wyniku działań komercyjnych, prawdziwego znaczenia świąt Bożego Narodzenia i ich autentycznej symboliki. Powstało wiele niezwykłych prac z ciekawymi życzeniami (obejrzyj wybrane kartki). Komisja przyznała jedną nagrodę główną dla Natalii Baran z klasy 6a i dziewięć równorzędnych wyróżnień dla: Pameli Jaros, Patrycji Król, Dawida Bednarczyka, Angeliki Fałek, Izy Komisarczyk, Marcina Czarneckiego, Emilki Chylickiej, Patrycji Drabik, Dagmary Czech. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Poprawiony: czwartek, 04 listopada 2010 18:38

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość