Zielona Szkoła PDF Drukuj Email
sobota, 30 października 2010 20:40
Nazwa Jodłówka Tuchowska do niedawna była dla uczniów naszej szkoły tylko pusto brzmiącym słowem. Ale 25 kwietnia to się zmieniło. Zielona Szkoła w sercu niemal dzikiej głuszy okazała się strzałem w dziesiątkę. Położona na terenie Parku Krajobrazowego Pasma Brzanki Jodłówka zauroczyła uczestników od pierwszego wejrzenia. Rozległe krajobrazy i tajemnicze zakątki nad brzegami strumyków zachęcały do spacerów, zwłaszcza, że pogoda była prześliczna. Wycieczki po regionie nie były tylko wyprawami po pamiątki. Muzeum Lalek w Pilźnie, odpoczynek w domku Baby Jagi i warsztaty w pracowni lalek „Kasia” na długo pozostaną w pamięci uczniów. Góra Parkowa w Krynicy, pijalnie wód mineralnych i czekolady także miały swoje uroki i smaczne akcenty. Wieczorami też nie można się było nudzić. Każdy znalazł coś dla siebie – konkurs tańca i karaoke, konkurs plastyczny, ognisko i dyskoteka. Samotnicy mogli skorzystać z pracowni komputerowej i siłowni.

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość