Turniej gier i zabaw PDF Drukuj Email
sobota, 30 października 2010 20:36
6 grudnia odbył się turniej gier i zabaw klas I-III. Wcześniejsze losowanie zadecydowało, w których konkurencjach dana klasa będzie startowała. Najmłodsi dawali z siebie wszystko, każdy walczył do samego końca. Zmagania każdej z drużyn obejmowały 4 zadania. Najbardziej emocjonujące były wyścigi – w workach i z jajkiem. Wszyscy bawili się wyśmienicie –zarówno zawodnicy jak i widzowie. Największymi umiejętnościami sportowymi oraz szybkością i dokładnością wykazały się klasy Ia, IIa i IIIa. Najlepszymi zawodnikami okazali się: Weronika Mieczkowska, Patrycja Woźniak, Natalia Drabik, Milena Łobodzińska, Magdalena Chrabąszcz, Ewelina Olszówka, Paweł Brach, Dawid Lachowski, Kacper Gołębiowski, Karol Kasprzak, Karol Jakubowski, Jakub Sadkowski. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy.